$16 Affordable Wash & Go Routine| Natural Curly Hair!

Heyyy! Here is my $16.94 natural hair routine! This curly hair routine is super affordable and is great for those who want to grow their natural hair long and healthy (while on a budget)! Being natural can be expensive sometimes, so I show you cheap products that I use that give me defined, soft, and healthy curls and help me to keep all of my natural hair growth!

_______________________________
Follow me on Instagram: (@JeweJeweBee) https://www.instagram.com/jewejewebee/
My SnapChat: @JeweJeweBee
My Facebook (@JeweJeweBee): https://www.facebook.com/jewejewebee/

~For Business Inquiries Only: JeweJeweBeeBusiness(at)gmail(dot)com

________________________
Music Info:
Track: Ship Wrek & The Highrollers – Waiting [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: https://youtu.be/4MhbkQ8zE6Q
Free Download / Stream: http://ncs.io/WaitingYO
________________________

**This video is NOT sponsored. All products were purchased with my own coins lol**

Post Author: hatefull